PLASTOVÉ DVEŘE

Jak vybrat vhodné plastové dveře?

V současné době už nejsou plastové dveře jen levnější variantou hliníkových či dřevěných dveří. Jsou totiž také zárukou maximální bezpečnosti, trvanlivosti, tepelné a zvukové izolace, bezúdržbového provozu a v neposlední řadě jsou designovým prvkem i pro velmi náročné zákazníky.

Před pořízením interiérových nebo vchodových plastových dveří je však třeba si rozmyslet, jaké plastové dveře vybrat, aby nám sloužily co nejlépe.
Stejně jako profily dveří, rám a křídlo, má i výplň plastových dveří velký vliv na životnost dveří, proto se nevyplácí výběr nekvalitního materiálu. Ušetříte sice jednorázově pár desítek korun, ale za pár let, ne-li měsíců, budete muset kupovat dveře nové.

Před výběrem výplně plastových dveří si položte pár otázek:

Budou plastové dveře interiérové nebo vchodové?

Výplň dveří, které budou vystaveny povětrnostním podmínkám a slunečnímu záření, bude mít odlišné vlastnosti od interiérových dveří, které jsou méně namáhané. Stejně tak například koupelnové dveře musí být více odolné proti vlhkosti atd.

Budou plastové dveře součástí klasického nebo moderního domu?

Aby plastové dveře nepůsobily jako „pěst na oko“, je třeba jejich vzhled přizpůsobit celkovému charakteru stavby.

Budou lepší plastové dveře s výplní z jednoho materiálu nebo prosklené?

V současné době lze vybírat z prosklených částí dveří rozličných tvarů i průhlednosti. Prosklené dveře skvěle zapadají do moderních interiérů a lze je použít i jako vchodové bez rizika ohrožení bezpečnosti i úniku tepla.

Kolik chci do dveří investovat?

Stejně jako u plastových oken, i u plastových dveří platí, že levnější neznamená výhodnější. Investice do nekvalitních materiálů a montáže se vám do budoucna může vymstít.

Naše společnost K plasty nabízí plastové dveře od předních výrobců kvalitních produktů a disponuje kvalifikovanými pracovníky, kteří provedou odbornou montáž. Pro všechny plastové dveře poskytujeme také záruční i pozáruční servis.

Dveře by měly být vizitkou každého domu a zároveň zárukou maximální bezpečnosti a trvanlivosti. Současně zaručujeme i výborné tepelně a zvukově izolační vlastnosti.

Nabídka tvarů a barev je dostatečná i pro velmi náročné zákazníky.

STANDARDNÍ model – členěné sloupky s kombinací skla a desky. Lze libovolně kombinovat. 

TYP 1

TYP 2

TYP 3

TYP 4

TYP 5

TYP 6

TYP 7

TYP 8

TYP 9

TYP 10

TYP 11

TYP 12

Výplňové desky firmy Vp Trend (ukázka výplní) 

Výplňové desky firmy PERITO (ukázka výplní) 

FOTOGALERIE