DOPLŇKY

Parapety | žaluzie | sítě proti hmyzu | izolační pásky

Naše společnost K plasty přináší ucelenou nabídku, ke které patří i doplňky pro plastová okna, plastové dveře, lodžie a zimní zahrady. Samozřejmostí je i odborná instalace všech výrobků, záruční a pozáruční servis a poradenství po celou dobu realizace zakázky.

Vnitřní parapety

Funkce vnitřních parapetů nespočívá jen v ukončení zdiva, ale je také významným designovým prvkem, který ovlivňuje celkový dojem interiéru. Stejně jako u dalších prvků, i u vnitřních parapetů platí, že neodborná montáž může způsobit více škody, než užitku. Naši pracovníci vám v případě zájmu rádi poskytnou své služby a odborně poradí, jaké vnitřní parapety jsou pro vaši domácnost ideálním řešením.

Parapety – plastovékomůrkové v barvě bílé, mramor, zlatý dub, mahagon, ořech, buk.

Parapety – dřevotřískovétl. 20 mm potažené vysokotlakým laminátem tl. 0,8 mm, ze spodu chráněné vlhkuodolnou vrstvou. Přední hrana zdvojená, zaoblená. Boky jsou zakončeny nažehlovací hranou.

Venkovní parapety ALU

Venkovní parapety musí kromě funkčnosti a estetické hodnoty splňovat i další vlastnosti, jako je odolnost proti povětrnostním vlivům a mechanickému poškození.

K plasty dodávají a montují kvalitní tažené hlinkové venkovní parapety tl. 1,5 – 2,6 mm včetně hliníkových koncovek.

Naši zákazníci si mohou vybírat z několika barevných variant – základní bílé, stříbrné, bronzové, hnědé elox, bez příplatku RAL 8003 a RAL 8019

Horizontální žaluzie

Žaluzie jsou nepostradatelnými pomocníky v letních parnech, při ostrém slunci, i ve večerních a nočních hodinách pro zachování soukromí.

Naši pracovníci vám namontují kvalitní horizontální žaluzie od výrobce ROLUX.

Tyto horizontální žaluzie jsou ovládané řetízkem a můžete je pořídit ve velkém množství odstínů lamel.

Sítě proti hmyzu

Obzvláště v letních měsících je obtěžující hmyz denní i noční můrou téměř každé domácnosti. Stačí večer rozsvítit při otevřeném okně, což je pro hodně druhů hmyzu jasná pozvánka. Trvalé řešení tohoto problému je přitom tak snadné. Stačí si pořídit sítě proti hmyzu, které těmto návštěvníkům nedají nejmenší šanci. U nás můžete pořídit okenní sítě proti hmyzu osazované z interiéru na háčky v několika barevných variantách – bílé, hnědé, antracit RAL 7016, zelená RAL 6005, hnědá RAL 8019, okrová RAL 8003.

Nabídka vyřešení připojovací spáry – systém IZO-TECH TWINWIN 

Je speciální fólie pro utěsnění spár s vlastností regulace vlhkosti v souladu s ČSN EN 730 540.

Páska může být také použita interně jako vzduchotěsný uzávěr odpovídající předpisům o úspoře energie (EnEV) na okna, dveře a panely. Díky její speciální vlastnosti proměnné sd se tato univerzální fólie přizpůsobí sezónním teplotním změnám, které nastanou uvnitř spáry.
Jedná se o přepravce vnitřní a vnější vlhkosti, který je nezávislý na počasí. Díky této vlastnosti je spára suchá po celý rok a účinně se lze tak vyhnout poškození kondenzací.

IZO-TECH TWINWIN je v souladu s doporučením RAL asociace zabezpečující kvalitu pro okna a dveře.