PLASTOVÁ OKNA,
DVEŘE A ZIMNÍ ZAHRADY

Zimní zahrady

Zimní zahrada je ideálním spojením mezi obytným prostorem a zahradou. Nejkrásnější zážitky ze zimní zahrady jsou v zimě, sednete si s kávou, odpočíváte a pozorujete zasněženou krajinu kolem Vás v teple a pohodlí Vašeho domova. Zimní zahrada také zvyšuje hodnotu Vašeho obydlí.

Výhody zimní zahrady

  • Díky zimní zahradě si můžete dopřát odpočinek s výhledem do přírody i v zimních měsících a nepříznivém počasí.
  • I v letních měsících lze využívat pohodlí zimní zahrady. Proti přehřátí lze instalovat odpovídající stínící techniku, kterou můžete objednat rovněž na našem webu, a také sítě proti otravnému hmyzu.
  • Zimní zahrada zvýší hodnotu vaší nemovitosti, je tedy investicí, která se zaručeně vrátí, i když se rozhodnete pro změnu bydliště.
  • Zimní zahrady od K plasty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a montovány zkušenými odborníky, proto je zaručená dlouhá životnost a zachování izolačních vlastností po celou dobu užívání.
  • Nemusíte se obávat ani bezpečnostního rizika. Zimní zahrady jsou vysoce odolné proti povětrnostním vlivům, nezvaným návštěvníkům a mechanickému poškození.

Nejste-li si jisti výběrem zimní zahrady a stínících doplňků, neváhejte kontaktovat naše pracovníky, kteří mají bohaté zkušenosti a dokáží poradit to nejlepší řešení pro vaše účely.

Zimní zahrada firmy K plasty se skládá z nosné konstrukce z plastových profilů TROCAL. Střešní systémy Ultraframe pro zimní zahrady jsou v současnosti to nejlepší, co trh nabízí. Jedná se o speciálně vytvořený střešní systém, který nevyžaduje podpůrnou konstrukci, montuje se přímo na obvodovou sestavu. Standardní výbavou jsou integrované žlaby pro sběr dešťové vody + svod.

 

1a         2a         3a  

 

4a         5a         6a

 

7a         8a         9a

 

10a         11a         12a

        

13a         lodzie1