PLASTOVÁ OKNA,
DVEŘE A ZIMNÍ ZAHRADY

Plastové dveře

Jak vybrat vhodné plastové dveře?

V současné době už nejsou plastové dveře jen levnější variantou hliníkových či dřevěných dveří. Jsou totiž také zárukou maximální bezpečnosti, trvanlivosti, tepelné a zvukové izolace, bezúdržbového provozu a v neposlední řadě jsou designovým prvkem i pro velmi náročné zákazníky.

Před pořízením interiérových nebo vchodových plastových dveří je však třeba si rozmyslet, jaké plastové dveře vybrat, aby nám sloužily co nejlépe. Stejně jako profily dveří, rám a křídlo, má i výplň plastových dveří velký vliv na životnost dveří, proto se nevyplácí výběr nekvalitního materiálu. Ušetříte sice jednorázově pár desítek korun, ale za pár let, ne-li měsíců, budete muset kupovat dveře nové. Před výběrem výplně plastových dveří si položte pár otázek:

  • Budou plastové dveře interiérové nebo vchodové?

Výplň dveří, které budou vystaveny povětrnostním podmínkám a slunečnímu záření, bude mít odlišné vlastnosti od interiérových dveří, které jsou méně namáhané. Stejně tak například koupelnové dveře musí být více odolné proti vlhkosti atd.

  • Budou plastové dveře součástí klasického nebo moderního domu?

Aby plastové dveře nepůsobily jako „pěst na oko“, je třeba jejich vzhled přizpůsobit celkovému charakteru stavby.

  • Budou lepší plastové dveře s výplní z jednoho materiálu nebo prosklené?

V současné době lze vybírat z prosklených částí dveří rozličných tvarů i průhlednosti. Prosklené dveře skvěle zapadají do moderních interiérů a lze je použít i jako vchodové bez rizika ohrožení bezpečnosti i úniku tepla.

  • Kolik chci do dveří investovat?

Stejně jako u plastových oken, i u plastových dveří platí, že levnější neznamená výhodnější. Investice do nekvalitních materiálů a montáže se vám do budoucna může vymstít.

Naše společnost K plasty nabízí plastové dveře od předních výrobců kvalitních produktů a disponuje kvalifikovanými pracovníky, kteří provedou odbornou montáž. Pro všechny plastové dveře poskytujeme také záruční i pozáruční servis.

 

Dveře by měly být vizitkou každého domu a zároveň zárukou maximální bezpečnosti a trvanlivosti. Současně zaručujeme i výborné tepelně a zvukově izolační vlastnosti.

Nabídka tvarů a barev je dostatečná i pro velmi náročné zákazníky.

  • STANDARDNÍ model – členěné sloupky s kombinací skla a desky. Lze libovolně kombinovat.

 

TYP 1         TYP 2         TYP 3         TYP 4         TYP 5

TYP 6         TYP 7         TYP 8         TYP 9         TYP 10        

TYP 11         TYP 12

 

  •  výplňové desky firmy Vp Trend (ukázka výplní)

 

Vp trend 2K1         Vp trend JI-03         Vp trend OP1         Vp trend SV-71          Vp trendMK2

 

  •  výplňové desky firmy PERITO (ukázka výplní)

 

Perito Diana pilot         Perito lada pilot         Perito Nora pilot         Perito Regina pilot          Perito Sonja pilot      

 
        

FOTOGALERIE     

 FOTO 1  FOTO 2  FOTO 3  
 FOTO 4  FOTO 5  FOTO 6  
FOTO 7  FOTO 8  FOTO 9  
FOTO 10  FOTO 11